Dnia 2. czerwca 2014 roku  nasza szkoła świętowała Dzień Sportu. Z tej okazji nie było lekcji. Wszystkie klasy spotkały się w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Od godziny 9.00 rozpoczęły się liczne konkurencje.
      Klasy pierwsze wystartowały w wyścigach rzędów. Były to m.in. biegi z szarfą, skoki w workach, rzuty piłką. W  każdej drużynie było pięć dziewcząt i tyluż samo chłopców. Zabawa przebiegała w dwóch etapach. Z finałowej szóstki I miejsce zajęła klasa I b, nagrodzona pucharem,  II miejsce – I e, natomiast III – klasa I c.
      Z kolei klasy drugie rozgrywały mecz w dwa ognie. Tutaj I miejsce zajęła klasa II d, II miejsce klasa II h, III miejsce klasa II g.
      Klasy trzecie zmierzyły swoje siły, grając w piłkę siatkową – dziewczęta i piłkę nożną – chłopcy. Wyniki tych rozgrywek przedstawiają się następująco:
– dziewczęta: I miejsce klasa III f, II miejsce klasa III b, III miejsce klasa III a,
– chłopcy: I miejsce klasa III g, II miejsce klasa III f, III miejsce klasa III e.
      Emocjom nie było końca. To był bardzo udany dzień i nie tylko dlatego, że można było odetchnąć na chwilę od lekcji, ale przede wszystkim dlatego, że można było wziąć udział w rywalizacji między klasami. Na zakończenie młodzież została zaproszona na ciepłe kiełbaski z chlebkiem.