19, 20, 21 kwietnia egzamin gimnazjalny

Szanowni Uczniowie klas trzecich!

Przypominamy o egzaminie gimnazjalnym, który w dniach 19-21 kwietnia 2017 r. obowiązuje wzsystkich uczniów klas 3. gimnazjum (cz. humanistyczna, cz. matematyczno-przyrodnicza, cz. językowa).

Uczniowie przychodzą do szkoły najpóźniej o 8.25, po wejściu do szkoły wejściem głównym sprawdzają numer swojej sali egzaminacyjnej i sali opieki (listy wywieszone są na szklanych powierzchniach wejścia głównego – od wnętrza szkoły). Nastepnie gimnazjaliści udają się do swojej sali opieki (nie korzystają z szatni), zostawiają wszystkie  rzeczy i z długopisem z czarnym wkładem udają się do swojej sali egzaminacyjnej na godz. 8.30 (na egzamin z matematyki potrzebna jest jeszcze linijka).

Uczniów obowiazuje strój szkolny. Ze względu na aurę proszę zabrać ze sobą dodatkowo cieplejsze okrycie. Na salę egzaminacyjną można wnieść małą butelkę wody.

Zaleca się zabranie drugiego śniadania, które można spożyć w sali opieki, w przerwie między egzaminami w danym dniu.

Prosimy o wykorzystanie całego czasu trwania egzaminu, wielokrotne czytanie poleceń, rozwiązywania zadań zamkniętych, podejmowanie prób rozwiązywywania zadań otwarytych.  Opuszczenie sali egzaminacyjnej przed zakończeniem czasu musi być bardzo przemyślane. Pamiętajcie, że 1 punkt na egzaminie to nawet 3 punkty procentowe wyniku egzaminacyjnego!

Życzymy powodzenia na egzaminie, jesteśmy z Wami!

Dni 19-21 kwietnia dla klas pierwszych i drugich są dniami wonymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.