Akcja charytatywna „Dziewczynka z zapałkami”

      W dniach od 19 – 22 lutego 2016 r. wolontariusze naszego Gimnazjum ponownie wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz Fundacji „Dziewczynka z zapałkami”. Fundacja ta prowadzi działalność na rzecz poprawy warunków życiowych dzieci z rodzin ubogich. Akcja zbiórki pieniędzy odbyła się w markecie Intermarche. Udział wzięły: Marta Dzikowska III h, Laura Komasińska III h, Klaudia Hallas I i, Oliwia Muszyńska I f, Zuzanna Pawlak I f, Patrycja Kiełbasiewicz II d, Julia Olszta I b, Magdalena Witucka I b, Aleksandra Ślot I b, Sandra Ignasiak I f, Daria Leda II d, Paulina Taszarek I b, Weronika Kozak I b, Wiktoria Adamska II a, Martyna Bielawska II f, Agata Ciaciuch I i, Paulina Galus II b, Angelika Skotarek III d, Julia Mamcarczyk III c, Malwina Małacha I f.
      Opiekunowie wolontariatu: P. Kośmicki i K. Pijanowska serdecznie dziękują w/w wolontariuszom za uczestnictwo w akcji.

Comments are closed.