Agata Kądzielawa laureatką!

 

Agata Kądzielawa została laureatką  XIII Ogólnopolskich Spotkań z Muzyką Filmową i Musicalową Szlagier 2017
zdobywając II miejsce! 

W minioną sobotę, 27 maja na scenie kinoteatru Adria w Bydgoszczy wystąpiło blisko 50 uczestników XIII Ogólnopolskich Spotkań z Muzyką Filmową i Musicalową "Szlagier".  W 15. osobowym  gronie finalistów w kategorii gimnazjum znalazła się uczennica naszej szkoły Agata Kądzielawa, która zaprezentowała się w piosence z filmu Pearl Harbor " There you'll be".

Po części konkursowej wszyscy finaliści spotkali się na warsztatach z aktorem teatralnym oraz świetnym  wokalistą Robertem Rozmusem. Następnie odbył się koncert laureatów, podczas którego jury: Joanna Zagdańska- wokalistka jazzowa, Piotr Salaber- kompozytor oraz Małgorzata Grela- solistka Opery Nova w Bydgoszczy ogłosiło wspaniały werdykt: Agata Kądzielawa laureatką  XIII Ogólnopolskich Spotkań z Muzyką Filmową i Musicalową Szlagier 2017 zdobywając II miejsce!

Do występu Agatę przygotowała p. Lucyna Walewska-Jastrząbek.

Gratulujemy Uczennicy i Nauczycielce. Jesteśmy z Was dumni.

 

 
Comments are closed.