Agata Kądzielawa dwukrotną laureatką konkursów wokalnych

       Agata Kądzielawa jest uczennicą klasy I b.  Interesuje się muzyką, śpiewa w szkolnym chórze NO NAME, jest bardzo pracowita i obowiązkowa. Ostatnie dwa konkursy wokalne dla gimnazjalistów były dla niej debiutem scenicznym…. i spisała się na nich znakomicie!!! Agata reprezentowała Gimnazjum nr 1 w Wągrowcu na konkursie recytatorskim "Między Wierszami", w kat. poezja śpiewana z piosenką "Ale jestem", gdzie wyśpiewała III miejsce. Ostatnio, na przeglądzie Graj Muzyka 2015 brawurowo wykonała piosenkę "Być kobietą" i zajęła II miejsce. Do konkursów uczennicę przygotowała pani Lucyna Walewska-Jastrząbek

Występ Agaty można zobaczyć klikając na poniższy link:

https://www.youtube.com/watch?v=f9QsUHsKp2s&feature=youtu.be

Comments are closed.