Rok szkolny 2021/2022 jest dla naszej szkoły rokiem jubileuszowym. 18 września 2021 roku minęło 30 lat, od kiedy po raz pierwszy otworzyła ona swoje podwoje dla uczniów i pracowników.

Staramy się upamiętniać ten wspaniały jubileusz poprzez wiele inicjatyw. Odbył się już w szkole Turniej Piłki Ręcznej z okazji 30-lecia szkoły, obecnie trwa konkurs literacki wśród uczniów klas czwartych na baśń o początkach naszej szkoły, a od tygodnia osoby wchodzące do budynku od strony ul. św. Wojciecha mogą oglądać baner upamiętniający jubileusz.

Wkrótce w holu głównym pojawi się wspaniała wystawa fotografii z całych 30 lat funkcjonowania placówki. Zwieńczeniem obchodów będzie uroczystość, która odbędzie się 3 czerwca w holu głównym szkoły.